BTTP Sp. z o.o.

Konsultant podatkowy

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Bieżące doradztwo podatkowe na rzecz klientów kancelarii w zakresie podatku VAT lub CIT.
  • Przygotowywanie projektów opinii, wniosków o interpretacje, raportów oraz pism w sprawach podatkowych.
  • Bieżąca analiza zmian legislacyjnych, orzecznictwa, interpretacji i przygotowywanie prezentacji.
  • Bieżący kontakt z klientami oraz udzielanie odpowiedzi na ich pytania.
  • Udział w przeglądach podatkowych pod nadzorem doświadczonych doradców.

Kogo szukamy:

  • Minimum 2 lat doświadczenia w zakresie doradztwa podatkowego w kancelariach, spółkach doradczych lub administracji skarbowej.
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B2.
  • Zaangażowania oraz dokładności.
  • Ambicji i chęci rozwoju w obszarze doradztwa podatkowego.
  • Tytuł doradcy podatkowego, adwokata lub radcy prawnego będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Udział w ambitnych polskich i międzynarodowych projektach.
  • Dofinansowanie do zdobywania uprawnień i szkoleń
  • Dobrze skomunikowane biuro (metro Wierzbno)
  • Parking dla pracowników oraz strefa bezpłatnego parkowania
  • Spotkania integracyjne m.in. w barze firmowym
  • Codzienne świeże owoce i bakalie
Kariera