BTTP Sp. z o.o.

Starszy konsultant podatkowy

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Bieżące doradztwo podatkowe na rzecz klientów kancelarii, głównie w zakresie podatków dochodowych i podatku VAT.
  • Przygotowywanie projektów opinii, raportów oraz pism w sprawach podatkowych.
  • Uczestnictwo w przeglądach podatkowych oraz due diligence.
  • Planowanie oraz prowadzenie projektów restrukturyzacyjnych pod nadzorem menedżera.

Kogo szukamy:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w zakresie doradztwa podatkowego w kancelariach, spółkach doradczych lub administracji skarbowej.
  • Minimum 2 lat doświadczenia na stanowisku Starszego konsultanta podatkowego.
  • Ukończenia prawniczych lub ekonomicznych studiów wyższych.
  • Samodzielności.
  • Zaangażowania.
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.
  • Tytuł doradcy podatkowego, adwokata lub radcy prawnego będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w zakresie prawa podatkowego (np. VAT, CIT, M&A).
  • Udział w ciekawych polskich i międzynarodowych projektach.
  • Współfinansowanie rozwoju zawodowego.
Kariera