BTTP Sp. z o.o.

Księgowy

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Bieżąca obsługa księgowa podmiotów gospodarczych oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.
  • Przygotowywanie raportów uzgodnionych z klientem.
  • Bieżąca analiza kont i rozrachunków.
  • Bieżący kontakt z klientami oraz udzielanie odpowiedzi na ich pytania.
  • Udział w przygotowaniu deklaracji VAT, CIT oraz sprawozdań finansowych pod kierunkiem Menedżera Księgowości.

Kogo szukamy:

  • Minimum 2 lat doświadczenia w zakresie pracy w księgowości.
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B2.
  • Zaangażowania, dokładności i terminowości.
  • Ambicji i chęci rozwoju w obszarze prawa bilansowego i rachunkowości zarządczej.

Co oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Udział w ambitnych polskich i międzynarodowych projektach.
  • Dofinansowanie do zdobywania uprawnień i szkoleń
  • Dobrze skomunikowane biuro (metro Wierzbno)
  • Parking dla pracowników oraz strefa bezpłatnego parkowania
  • Spotkania integracyjne m.in. w barze firmowym
  • Codzienne świeże owoce i bakalie
Kariera